رمزنگاری

آموزش انواع رمزنگاری

در این پست ، آموزش انواع رمزنگاری را که محصول شرکت لیندا می باشد ،با دوبله فارسی اختصاصی تی لرن قرار داده ایم.

این آموزش بخشی از دوره جامع آموزش شبکه می باشد که در دوره جامع آموزش شبکه CompTIA +network Exam Prep  شما تمامی تجهیزات شبکه از جمله انواع کابل ها ، مودم ها ، روتر ها ، رک ها ، سوئیچ ها ، هاب ها ، سرور و هزاران تجهیزات دیگر را به همراه نحوه اتصال آن را خواهید دید  و همچنین اتاق سرور و آموزش شبکه کردن بصورت واقعی را از صفر یاد خواهید گرفت…


لذا دوره جامع آموزش شبکه به عنوان پیشنیاز کلیه دوره های مربوط به شبکه و بهترین نقطه شروع آموزش شبکه می باشد.

دوره جامع آموزش شبکه برای افرادی که قصد گرفتن مدرک ” تکنسین عمومی شبکه ” از سازمان فنی حرفه ای را دارند ، نیز توصیه میگردد. هرچند سر فصل های این دوره بسیار بیشتر از سرفصل های آزمون فنی حرفه ای می باشد.

این آموزش تنها بخشی از آموزش جامع شبکه است چنانچه قصد خرید و یا آشنا شدن با بقیه موضوعات این آموزش هستید می توانید اینجا کلیک کنید.

نام آموزش : آموزش انواع رمزنگاری با دوبله فارسی

محصول شرکت: لیندا

مدرس:  Mike Meyers

رزومه مدرس : مایک مایرز نویسنده ارشد گواهی نامه های موسسه CompTIA  میباشد.وی رئیس و موسس سمینار های بزرگ LLC  (برگزار کننده اصلی سمینار های تعمیر و اصلاح رایانه ها و شبکه ها برای هزاران سازمان در سراسر جهان میباشد). همچنین وی عضوی از موسسه  CompTIA نیز میباشد.

محیط آموزش : فیزیکی + اسلاید + فیلم

زبان آموزش : دوبله فارسی

مترجم : محمد کاظمی

دوبلر : سعید صبوری

فایل تمرین: ندارد

حجم : ۱۲۲ مگابایت

مدت آموزش : ۱۵ دقیقه و ۱۵ ثانیهاین آموزش تنها بخشی از آموزش جامع شبکه است چنانچه قصد خرید و یا آشنا شدن با بقیه موضوعات این آموزش هستید می توانید اینجا کلیک کنید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − پنج =